Book language:
Book format:
Printed book
Pdf
Epub
Audiobook
EngDan
Listen

Trzecia Wyspa

Audiobook
4,98 USD
Walker znów w akcji, z bronią w ręku, zawsze w słusznej sprawie.
W cypryjskim kurorcie tonie genialny finansista. Jego najbliższy przyjaciel nie wierzy, że był to zwykły wypadek. O pomoc w odkryciu prawdy prosi wszechmocny Syndykat.
Walker udaje się do Londynu, gdzie rozmawia z przyjacielem zmarłego. Pogrzeb finansisty ma miejsce na Powązkach – tam Walker poznaje ciężarną partnerkę mężczyzny. Rozmawiając z nią, poznaje nowe fakty z życia Artura Bielskiego: dowiaduje się o jego problemach finansowych.
Następnie przemierza południowe wyspy europejskie, zmaga się z tajemniczymi asasynami, poznaje zabójczo niebezpieczne kobiety. Zyskuje nowych, wspaniałych przyjaciół i zaprzysięgłych wrogów. Kładzie na szali życie swoje i swoich bliskich. I krok po kroku zbliża się do rozwiązania mrocznej zagadki.
Druga po "Syndykacie" to druga część przygód byłego oficera jednostek specjalnych Walkera. Były oficer jednostek specjalnych, Walker, odkrywa kulisy kryminalnych historii wobec których inni pozostają bezradni. Adam Ubertowski – pisarz, psycholog biznesu, mieszkaniec Sopotu. Wydał między innymi powieści "Podróż do ostatniej strony", "Szczególny przypadek Pani Pullmanowej", "Inspektor van Graaf", "Sopocki rajd" oraz "Kolekcja Ringelmanna".
Listen
Edition
Printed pages
Publish date2020-Jun-15
Published bySAGA Egmont
Languagepol
Isbn audio9788726547504
Write your own book
Automatic layout. Keep 85% of revenues.
News in your inbox
Subscribe to our newsletter
Subscribe now